• relax üsküp araç kiralama facebook twitter instagram whatsapp turkishgermanenglishenglishenglish
  makedonya araç kiralama

   Сезонски Попусти

  Model 1-2 Days 3-5 Days 6-13Days 14+ Days Deposit
  Peugeot 107 29 25 22 20 200
  Chevrolet Spark 29 25 22 20 200
  Hyundai Getz 29 25 22 20 200
  Suzuki Celerio 29 25 22 20 200
  Opel Corsa 35 33 30 28 250
  Volkswagen Polo 35 33 30 28 250
  Skoda Fabia 35 33 30 28 250
  Hyundai i30" 38 35 33 28 300
  Skoda Roomster 38 35 33 28 350
  Fiat Linea" 38 35 33 28 350
  Chevrolet Aveo 38 35 33 28 450
  Opel Astra 50 48 45 35 450
  Opel Astra Sedan 58 48 45 35 450
  Citroen C4 50 48 45 35 450
  Citroen C-Elysee 55 50 45 40 450
  Dacia Duster 45 40 38 35 450
  Volkswagen Golf 58 56 51 47 450
  Skoda Rapid 58 56 51 47 450
  Chevrolet Cruze 58 56 51 47 450
  Skoda Octavia 73 68 65 53 500
  Chevrolet Captiva 73 68 65 53 500
  Opel Antara 73 68 65 53 500
  Opel Insignia 73 68 65 53 500
  Opel Vivaro 80 78 70 60 500

  Цените се во ЕВРА
  18% Вклучен ДДВ.
  Изнајмувањето трае 24 часа

  Што е вклучено!

  • Безлимитна километража
  • Вклучен ДДБ
  • Одговорност на трето лице
  • Дополнителен шофер
  • Дополнителна опрема (синџири за снег)
  • Во случај за незгода менување на возилото
  • Цените се валидни само да во Македонија
  • Доколку сакате да идете надвор од Македонија ќе имате потреба за зелен картон.
  • Ве молиме информирајтене доколку сакате да патувате надвор од Македонија со нашето возило

  | | | | |
  Copyright © 2017 Macedonia Car Rental Relax