relax üsküp araç kiralama facebook twitter instagram whatsapp turkishgermanenglishenglishenglish
makedonya araç kiralama

ЗА НАС

Рент а кар Релакс започна со рент а кар услуги во Скопје, Република Македонија, во 2001 година. Ние сме водечка компанија за изнајмување на возила во Скопје, Македонија. Се разликуваме од другите рент-а- кар компании со тоа што нудиме „Најдобри возила по најдобри цени“. Нашите клиенти е нарекуваат накратко Релакс, затоа што се грижиме за нашите муштерии и правиме се нашите клиенти да не се чувствуваат како да се во странство, туку во Македонија како да се дома со нашата 24/7 часовна поддршка на пат.

Нашиот персонал има внатре високо селектирани луге и е победник на неколку тешки професионални тестови и сите тие зборуваат професионално најмалку 3 различни светски јазици.

Од почетокот ние сме свесни дека во ерата на глобализацијата, ние можеме да бидеме најдобра компанија во бизнисот на изнајмување на автомобили во Скопје, Македонија само и ако ние му обезбедиме квалитет и извонредни односи на клиентите и нудиме вистински најевтини изнајмување на автомобил услуга.

Поради ова за онлајн резервации ние нудиме 10% попуст од нашите најдобри цени, за онлајн резервации, со цел да важи Вашата резервација бараме било депозит или било предвремено плаќање само да одат онлајн, за да нашата веб страница и да се направи вашата резервација, цената што ќе видите на нашиот калкулатор е крајната цена со 10% попуст. Ако вашите посети во Македонија се откажани или одложени само од страна на e-mail не известите, можете да ја откажеме вашата резервација без казна.

РЕЛАКС ви нуди автомобили од сите категории од малу економични до луксузни СУВ автомобили во Скопје. Имаме над 50 автомобили на услуга во која најсатриот автомобил е 36 месеци.

Можете во било кое време да го подигнете своето возило во центарот на Скопје или пак во скопскиот аеродром. Локациата ни е лесна така што можете да не најдете близу плоштадот на Скопје. За повеќе детали нашата локациа е покажана на Мапата на Гоогле. Во случај дека не можете да не најдете, ние бесплатно ке ви го донесеме вашиот автомобил во вашата посакувана адреса.

За информации јавете ни се во било кое време на нашата телефонска линија (вибер )

Се гледаме наскоро

 
| | | | |
str. Dame Gruev 16-2/4 B.C. Paloma Bjanka second floor 1000, Skopje Macedonia
Copyright © 2017 Relax Rent a Car Skopje Airport