relax üsküp araç kiralama facebook twitter instagram whatsapp turkishgermanenglishenglishenglish
arac-kiralama-makedonya
 

CAR RENTAL RELAX është kompania që offron vetura me qira me qmimet më te mira në Shkup dhe Ohër, Maqedoni.
Është koha që të zgjedhni veturen dhe kurseni 10% duke rezervuar veturen. Tani është mundur që të zgjidheni se ku doni te ju prite vetura juaj.
Ështe mundur të ju prite ne Airoportin e Shkupit dhe Ohrid dhe në zyret e tona ne Shkup dhe Ohër.Ju dëshirojm një pushim të mirë ne Maqedoni në shtetin e vogël dhe i bukur.

 

 Online Rezervim

 

haftalik haftalik indirim Transfer Hizmeti
 
     

| | | | |
str. Dame Gruev 16-2/4 B.C. Paloma Bjanka second floor 1000, Skopje Macedonia
Copyright © 2017 Relax Rent a Car Skopje Airport